Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Добрич, Свети Георги
105 000 €
205 362.15 лв.

(1 094 €, 2 139.68 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 20:49 на 7 май, 2026 год.
Обявата е посетена 77 пъти.
Площ:
96 m2
Етаж:
3-ти от 7
Строителство:
ЕПК, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

АДРЕС Недвижими Имоти продава тристаен апартамент (96,05 кв.м) в непосредствена близост до Градски парк 'Св. Георги'. Жилището е разположено на трети етаж в сграда с асансьор. Състои се от хол, две спални, кухня, баня с тоалетна, втора тоалетна с мокро помещение, килер, две закрити тераси, прилежаща изба. Изложение И/З. Апартаментът се нуждае от ремонт.
Особености
ЕПК
Асансьор
За контакт:
0889147204

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ - ДОБРИЧ
058/600110 0889147204
АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ - ДОБРИЧ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2009 г.
address_dobrich.imot.bg
Адрес:
област Добрич, гр. Добрич, ул. ул.Екзарх Антим I 6
http://address.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Добрич, Свети Георги
Обява: 1c177817618423122

105 000 €
205 362.15 лв.
История на цената
(1 094 €, 2 139.68 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Добрич, Свети Георги

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност